Moskitiery plisowane

Moskitiera na okno i drzwi balkonowe - siatka przeciw owadom

Od 2016 roku jesteśmy przedstawicielem producenta włoskich moskitier plisowanych na terenie woj.mazowieckiego, Warszawy i okolic. Warszawa to główna lokalizacja naszej firmy gdzie montujemy najwięcej moskitier.

Zbliża się lato a z nim jak co roku plaga kąśliwych insektów wśród których prym wiodą komary. Nie chcesz wpuścić do domu dokuczliwego owada?, masz dość nocnego brzęczenia nad głową?,to po prostu zamontuj wygodną moskitierę. Nie musisz szczelnie zamykać drzwi i okien bo moskitiery są najlepszym sposobem na zabezpieczenie pomieszczeń nie tylko przed owadami, ale także w wersji antyalergicznej - zatrzymują pyłki i kurz. Oferowane przez nas moskitiery produkowane są przez firmę LUDZIS. Z łatwością można je przesuwać w pionie z góry na dół oraz w poziomie w obie strony. Moskitiery posiadają blokadę, którą można zastosować w dowolnym momencie. W zależności od wybranej siatki mogą być przeznaczone do montażu w oknach, drzwiach, drzwiach balkonowych i ogrodach zimowych. Mogą pełnić rolę 'drzwi przesuwnych' we wnękach i w szafkach. Maksymalna powierzchnia moskitiery to 3 metry wysokości i 5 metrów szerokości.

Moskitiera (hiszp. mosquito – komar) – zasłona z gęstej siatki, zakładana na okna lub zawieszana nad łóżkiem. Stanowi osłonę przed komarami, muchami oraz innymi owadami. Może być wykonywana z bawełny, polietylenu, poliestru, oraz nylonu.
Mimo, że początki regularnego używania moskitier datuje się na połowę XVIII wieku, były one wykorzystywane od czasów prehistorycznych. Kleopatra, królowa Egiptu, również spała pod tego typu zasłoną.

Wikipedia

Zapraszamy do obejrzenia filmu - prezentacji moskitier.

Sposoby przesuwania

Moskitiery plisowane wyglądają bardzo estetycznie i są wygodne w użyciu. Zostały zaprojektowane przez włoskich architektów. Nie tylko stanowią ochronę przed owadami, ale także są bardzo interesującym elementem dekoracyjnym z włoskim designem.
Są przeznaczone do montażu we wnękach lub ramach okiennych. Możliwa jest tolerancja odchyleń do 1 cm.
Oryginalny system prowadnic nie wymaga dodatkowych mechanizmów, sprężyn czy skrzynek. Ponadto jest trwały i nie zacina się, nawet po dłuższym okresie nieużywania.
Ze względu na brak dodatkowych elementów produkt jest bezpieczny dla dzieci.

Kolory siatek

Oferowane kolory siatek i profili są zgodne z tabelą RAL, jednak w ramach zamówień indywidualnych dostępne są także profile w innych kolorach. Jeśli chodzi o kolory siatek, to oprócz standardowych kolorów oferujemy moskitierę metalizowaną (moskitiera przeciwsłoneczna), która odbija promienie słoneczne oraz czarną (antyalergiczną), która ogranicza ilość wpadających do pomieszczeń alergenów.

Kolory profili

Kolory profili moskitier są dostępne w kolorach: biel, brąz, miedź młotkowana, złoty dąb.


Typy otwierania

Dostępne są następujące typy otwierania: w prawo, w lewo, zsuwane, rozsuwane, w dół i w górę.

Możecie Państwo wybrać jedną z opcji zakupu:

  • kompleksową – obejmującą pomiar, wybór siatek i profili oraz montaż
  • do montażu we własnym zakresie (moskitiery do samodzielnego montażu) – samodzielny pomiar oraz montaż zgodnie z instrukcją zamieszczoną na poniżej. W tym przypadku moskitiera będzie wyprodukowana zgodnie z przesłanymi wymiarami i wysłana do Państwa kurierem.

Komar, owad pospolity rodzaj żeński, jadowity.
Małe takie, niepozorne na trucizny to odporne.
Kiedy tylko zmrok zapada przez okienko komar wpada
i gdy światła gasną w sali słychać bzyka już w oddali.
Bzyka komar całą noc nie pomoże nawet koc,
a gdy znowu rano wstajesz to nerwicy wnet dostajesz.
Swędzi noga, swędzi ręka a ten komar nie wymięka
Taki mały, a ma moc i tak właśnie jest co noc.
Więc nie czekaj ani chwili MOSKITIERĘ szybko załóż
i nie wpuszczaj już komarów!!!

Anonim Wiersz własny

Zamówienie moskitiery

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numery 798 341 793 lub 570 852 150 oraz mailowego na adres: biuro@grazdom.waw.pl

Realizacje